Pracownicy szkoły


DYREKCJA

Mieczysław Drożdżewski
Dyrektor Szkoły
Elżbieta Sztanga
Wicedyrektor Szkoły
Barbara Depińska Kierownik Szkolenia Zawodowego

NAUCZYCIELE PEŁNOZATRUDNIENI

Nazwisko i imię nauczyciela Przedmioty kod
Sławomir Bartosik
wychowanie fizyczne SB
Milena Brygert język angielski MB
Marta Chęcińska przedmioty zawodowe technik obsługi turystycznej CM
Marta Cicha język angielski MC
Barbara Depińska
przedmioty zawodowe technik ekonomista
BD
Mieczysław Drożdżewski fizyka, przedmioty zawodowe technik ekonomista DM
Monika Dudek
język polski, historia i społeczeństwo, historia, wiedza o społeczeństwie
MD
Paulina Gburska
język angielski PG
Katarzyna Krzymińska
podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe technik ekonomista, matematyka
KK
Ewa Kujawa
biologia, geografia
EK
Marzena Kułakowska
nauczyciel bibliotekarz MK
Aneta Kunicka przedmioty zawodowe technik ekonomista AK
Anna Malicka język angielski ML
Aleksandra Mazur
język niemiecki AM
Elżbieta Danuta Molicka
pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie EM
Joanna Paszkowska religia PJ
Katarzyna Piątczak
chemia, fizyka, geografia KP
Artur Pietrzak przedmioty zawodowe technik geodeta PA
Anna Polichnowska język polski AP
Magdalena Przybylska
język polski MP

Magdalena Rajczyk-Kociak

język angielski
MR
Emilia Rajewska przedmioty zawodowe technik obsługi turystycznej ER
Sylwia Rusztyk geografia
SR
Jarosław Stanisławiak
przedmioty zawodowe technik geodeta SJ
Dariusz Sołtysiak wychowanie fizyczne DS
Joanna Spławska
wychowanie fizyczne JS
Elżbieta Sztanga fizyka, informatyka, przedmioty zawodowe technik obsługi turystycznej
ES
Marzena Szteklarska przedmioty zawodowe technik ekonomista MS
Lidia Tomczyk matematyka LT
Beata Urbaniak język francuski, przedmioty zawodowe technik ekonomista, przedmioty zawodowe technik obsługi turystycznej, etyka
BU
Liliana Wojnicka - Rusek
język rosyjski LW
Mieczysław Wojtasik
historia, przysposobienie obronne,edukacja dla bezpieczeństwa
MW



NAUCZYCIELE NIEPEŁNOZATRUDNIENI

Nazwisko i imię nauczyciela

Przedmioty kod
Przemysław Bogdański przedmioty zawodowe technik geodeta PB
ks. Szymon Jastrzębski
religia JA
Joanna Kwiatkowska wiedza o kulturze
JK
Danuta Plucińska-Szamer matematyka DP

 

PIELĘGNIARKA SZKOLNA

Urszula Szurgot

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

Halina Lewandowska

Bożena Giszka

Danuta Pająk

Małgorzata Sarniak

Edyta Drożdżewska


 PRACOWNICY OBSŁUGI

Beata Grzebielucha

Grzegorz Peciak

Agata Podeszwa

Jolanta Nitecka

Jolanta Mikołajczak

Licznik wizyt

Today513
Yesterday631
Week1144
Month8447
All278337

Currently are 37 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012