Artykuły

2015

ROCZNIK 2015

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
KLASA III Lo

 

Czerwiński Patryk

Dzierbicka Anita Magdalena

Kaftan Nikoletta

Kędziorska Paulina

Kostańska Aleksandra

Kozajda Marlena

Król Wioletta Anna

Lamprych Patrycja

Łągiewczyk Marta Katarzyna

Malec Rafał Tomasz

Nowak Anna Katarzyna

Nowicka Andżelika Paulina

Nuszkiewicz Aleksandra Ewelina

Pieczewska Daria

Płóciennik Dominika Anna

Popielarz Julita

Rybnik Sylwia

Sendziak Kamila Marta

Siekierski Krystian

Szabelska Julia

Usiarczyk Natalia Patrycja

Wiśniewska Aleksandra

Wojciechowska Magdalena

Woźniak Weronika

Wróblewska Daria Joanna

Zakrocki Przemysław

 

TECHNIKUM EKONOMICZNE

KLASA 4 Ta

 

  1. Antkiewicz Iwona Barbara
  2. Balcerzak Ewa
  3. Balcerzak Marlena
  4. Baranowska Adrianna
  5. Bielawska Paulina Katarzyna
  6. Jeziorska Nikoletta
  7. Kaźmierczak Kinga
  8. Kotłowski Kajetan Kacper
  9. Koźba Ewelina Joanna
  10. Krzyżaniak Katarzyna Barbara
  11. Kunowski Krzysztof Łukasz
  12. Martinez Alexander Dawid
  13. Morawska Anna
  14. Nadolska Klaudia
  15. Płoszyński Hubert
  16. Przystański Kamil
  17. Raszewski Patryk Marek
  18. Sobczyńska Sylwia Cecylia
  19. Sosnowski Adrian
  20. Starosta Marta Marianna
  21. Stemplewska Katarzyna Stanisława
  22. Szafrański Paweł Kazimierz
  23. Szczepaniak Kamila Marta
  24. Wesołowska Daria
  25. Wieczorek Patrycja Magdalena
  26. Ziółkowska Judyta

TECHNIKUM EKONOMICZNE

KLASA 4 Tb

 

  1. Anastaziak Rafał
  2. Andrzejczak Adrian Roland
  3. Atłas Paulina
  4. Bartosik Gabriela
  5. Chęcińska Magdalena Maria
  6. Florjańczyk Tomasz
  7. Głowacka Joanna Sylwia
  8. GralakEwelina Brak
  9. GrędaAleksandra Maria
  10. Iwińska Emilia
  11. Kolasa Malwina
  12. Kowalska Marta
  13. Krygier Marta Weronika
  14. Kurz Kamila Klaudia
  15. Mikołajczyk Magdalena
  16. Nowak Patryk
  17. OlasińskaPaulina Luiza
  18. Olszewski Zbigniew
  19. Ostrowska Angela
  20. Płaczkiewicz Eryk
  21. Ratajczyk Kamil
  22. Stasiak Sylwia
  23. Szczepańska Daria
  24. Szewczyk Klementyna Ewelina
  25. Tomaszewski Jakub Wiktor
  26. Urbaniak Marta Anna
  27. Wojewoda Adriana

 

TECHNIKUM GEODEZYJNE

KLASA 4 Tg

 

  1. Antecka Nikolina Joanna
  2. Antkiewicz Dawid
  3. Bryl Paweł
  4. Dębińska Paulina Dominika
  5. Dudziak Jakub
  6. Dul Aleksandra
  7. Frątczak Mateusz Krzysztof
  8. Gajda Sebastian
  9. Gwóźdź Michał Bartosz
  10. Jóźwiak Bartosz Piotr
  11. Junkiert Ewelina Magdalena
  12. Kawka Adrian Krzysztof
  13. Kujawa Mateusz Andrzej
  14. Kunicka Karolina
  15. Kwiatkowski Dominik
  16. Ludwicka Ewelina
  17. Nowicka Klaudia
  18. Pachliński Piotr
  19. Pawłowski Mateusz Jakub
  20. Prusińska Iwona Marlena
  21. Sarniak Adrian
  22. Skoczylas Weronika Inez
  23. Starzyński Kamil
  24. Świerszcz Michał
  25. Walczak Wiktoria Joanna
  26. Wysocka Julia
  27. Zawadzki Patryk
  28. Żurawik Aleksandra

Licznik wizyt

Today29
Yesterday328
Week1486
Month6882
All417194

Currently are 33 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012