Artykuły

2016

ROCZNIK 2016

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
KLASA III Lo

 

  1. Blumensztajn Kinga
  2. Bollin Justyna
  3. Drabek Katarzyna Anna
  4. Dul Radosław
  5. Gajda Sebastian
  6. Idczak Wojciech
  7. Idziak Aleksandra
  8. Jarmuszkiewicz Daria
  9. Jeziorska Wiktoria
  10. Kaźmierczak Michalina
  11. Koszyciarz Andżelika
  12. Kowalczyk Mateusz
  13. Krysiak Kamil
  14. Lewandowska Dżesika
  15. Łazarczyk Barbara
  16. Marciniak Karolina
  17. Matczak Patryk
  18. Morawska Aleksandra
  19. Nieznalska Mariola
  20. Olasińska Natalia
  21. Pawłowski Wojciech
  22. Pińkowski Piotr
  23. Pyka Shanice
  24. Szarecka Magdalena
  25. Szkudlarek Klaudia
  26. Trafna Karolina
  27. Wawrzyniak Dominik
  28. Wegner Daria
  29. Wieczorek Daria
  30. Wilhelm Mateusz
  31. Wiśniewska Marta
  32. Wolińska Edyta

TECHNIKUM EKONOMICZNE

KLASA 4 Ta

 

  1. Berdziński Bartosz Krzysztof
  2. Bonikowska Justyna Katarzyna
  3. Dorabiała Karolina Maria
  4. Gołębski Daniel
  5. Jarońska Natalia
  6. Kowalczyk Żaneta
  7. Kubiak Sylwia
  8. Kujawa Małgorzata
  9. Mozer Anna
  10. Nowak Daria
  11. Nykiel Marta
  12. Rytelewski Adrian Henryk
  13. Sobalski Michał Piotr
  14. Szklarska Justyna
  15. Twardowska Arleta
  16. Wdzięczny Krystian
  17. Zawadzka Natalia

TECHNIKUM EKONOMICZNE

KLASA 4 Tb

 

  1. Brandt Wioletta
  2. Górczewska Patrycja
  3. Jagodzińska Paulina
  4. Kaczmarek Ewa
  5. Kaźmierski Adrian
  6. Kowalska Marta
  7. Kubiak Zbigniew
  8. Kwiręg Alicja
  9. Lewandowski Mateusz
  10. Mula Patrycja
  11. Musiał Dawid
  12. Płoszyńska Klaudia
  13. Szymański Kamil
  14. Traczyk Mateusz
  15. Woszczyński Mateusz
  16. Wykpisz Kuba

TECHNIKUM GEODEZYJNE

KLASA 4 TG

 

  1. Bedońska Dominika
  2. Biliński Szymon
  3. Bolewska Monika
  4. Borkowski Adrian
  5. Gębka Adrian
  6. Grzechowski Mateusz
  7. Janicka Izabela
  8. Janiszewski Łukasz
  9. Kacperska Aleksandra
  10. Kaczorowski Sławomir
  11. Kos Julia
  12. Lorenc Dawid
  13. Łuka Renata
  14. Łukaszewski Łukasz
  15. Marciniak Bartosz
  16. Milczarek Mateusz
  17. Rembas Michał
  18. Rossa Małgorzata
  19. Stasiak Marcin
  20. Stodulski Mateusz
  21. Tański Jarosław
  22. Tomczyk Joanna
  23. Urbaniak Rdosław
  24. Włodarczyk Bartosz
  25. Zawadzki Jakub

TECHNIKUM OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

KLASA 4 TOT

 

  1. Andryańczyk Marta
  2. Baryła Maria
  3. Bąkowska Karolina
  4. Broda Patrycja
  5. Gralak Paulina
  6. Jankowska Klaudia
  7. Jarońska Natalia
  8. Jaroński Dawid
  9. Kacprzak Jonasz
  10. Kazimierowska Karolina
  11. Kmieć Patrycja
  12. Kowalska Klaudia
  13. Minichowska Paulina
  14. Rutkowski Piotr
  15. Sikorska Natalia
  16. Stankiewicz Paulina
  17. Stempniewska Agnieszka
  18. Szafrańska Justyna
  19. Szeffer Daria
  20. Szmagaj Barbara
  21. Szmajdzińska Justyna
  22. Sztrauch Hubert
  23. Wdzięczna Klaudia
  24. Zdrodowska Paulina

Licznik wizyt

Today66
Yesterday112
Week66
Month3530
All405043

Currently are 42 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012