Artykuły

Uczennica ZSEA laureatką w konkursie „Bądź EKO, działaj EKO!”

 W dniu 12 grudnia 2017 r. w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyła się gala podsumowująca konkurs ekologiczny „Bądź EKO, działaj EKO!” Podczas uroczystości wręczono nagrody zwycięzcom.

Miło mi poinformować, że uczennica klasy II LOA, Paulina Wawrzyniak zajęła drugie miejsce w Wielkopolsce w I edycji konkursu o tematyce „Walka ze smogiem”. Nagrody laureatom wręczyła Marzena Wodzińska - Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Dorota Kinal- Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Konkurs polegał na wykonaniu spotu reklamowego, którego celem było podniesienie świadomości ekologicznej młodzieży poprzez promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody, jak i zwrócenie uwagi na zagrożenia dla tych wspólnych dóbr występujące w otaczającym nas świecie.

Udział uczennicy w gali rozdania nagród był możliwy, dzięki Wydziałowi Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Kole, który zorganizował transport do Poznania, za co serdecznie dziękujemy.

Sylwia Rusztyk

fot. Sylwia Rusztyk

Licznik wizyt

Today105
Yesterday240
Week345
Month9004
All462031

Currently are 173 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012