Artykuły

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców 2018

W dniu 25.01.2018 odbyły się w LO w Kole Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców. Drużyny  szkolne zostały podzielone na dwie grupy. Nasza szkoła grała w grupie drugiej z ZST Koło i szkołą z Kościelca. Reprezentacja naszej szkoły wygrała z ZST Koło w setach 2:0 oraz ze szkołą z Kościelca również 2:0. W meczu półfinałowym chłopcy pokonali szkołę z Powiercia również 2:0. W finale nasza drużyna spotkała się ponownie ze szkoła z Kościelca i wygrała 2:0. Tym samym zostaliśmy mistrzami powiatu kolskiego i będziemy reprezentować powiat w zawodach rejonowych. Skład naszej drużyny:

Mateusz Kubiak- kapitan IV TOT,

Jacek Włodarczyk I TGE,

Patryk Rosiński III TOT,

Krystian Korytowski III TG,

Miłosz Tomczak II TGE,

Patryk Olczyk II TGE,

Bartosz Olejniczak I LOA,

Jakub Opas IV TG.

 

Dariusz Sołtysiak

fot. Dariusz Sołtysiak

Licznik wizyt

Today8
Yesterday409
Week417
Month8672
All483850

Currently are 31 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012