Artykuły

Rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu        

,,PARKI  NARODOWE I KRAJOBRAZOWE W POLSCE"

W dniu 19 listopada w ramach realizacji „NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA” odbył się konkurs wewnątrzszkolny na temat Parków Narodowych i Krajobrazowych występujących w Polsce.

Z zagadnieniem form ochrony przyrody zmierzyć się postanowiła spora liczba uczniów, bo aż 68 z klas: 1 tot, 1 tge, 1 teb, 2 loa, 2 te, 2 lob.  Konkurs odbył się zatem w kilku salach lekcyjnych pod nadzorem nauczycieli. Dla uczęszczających do Ekonomika młodych ludzi była to doskonała okazja do sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu podstawy programowej kształcenia ogólnego z geografii uzupełnionej o informacje pochodzące przede wszystkim z następujących (nowo zakupionych do biblioteki szkolnej) pozycji książkowych: ,,Parki Krajobrazowe w Polsce" oraz ,,Parki Narodowe w Polsce" .

Celem zorganizowania konkursu było zachęcenie młodzieży do rozwijania swoich zainteresowań  poprzez promowanie czytelnictwa w szkole.

A oto laureaci konkursu:

I miejsce -Hubert Dębski 1 tot

II miejsce - Aleksandra Maj 2 loa

III miejsce - Wiktoria Witkowska 1 tge

Nagrody dla zwycięzców ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSEA w Kole, zostaną wręczone w grudniu podczas uroczystego apelu.

 Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Sylwia Rusztyk

fot. II Te

Licznik wizyt

Today72
Yesterday432
Week1873
Month2193
All561748

Currently are 35 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012