Artykuły

,,Światowy Dzień AIDS” 2018

21 listopada odbył się w naszej szkole szkolny konkurs wiedzy o AIDS i HIV. Wzięły w nim udział 32 osoby z różnych typów klas ZSEA.

Laureatami szkolnego etapu zostali:

I miejsce: Sandra Adamczyk 1TOT

II miejsce: Mateusz Janiszewski 1TEB

III miejsce: Katarzyna Szafrańska 1TOT,  Kacper Bednarczyk 2TOT.

W ramach realizacji zagadnień z profilaktyka AIDS/ HIV i obchodów ,, Światowego Dnia AIDS” przypadającego na 1 grudnia- 5 grudnia uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w szkoleniu z certyfikowanym instruktorem terapii uzależnień Stowarzyszenia MONAR – panem Pawłem Melcherczykiem oraz funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji – panem Mariuszem Rumiejowskim. Celem szkolenia było szerzenie wiedzy na temat dróg zakażenia, objawów towarzyszącym zakażeniu HIV, wskazanie bezpiecznych zachowań chroniących przed zakażeniem i uzależnieniem.

SKPCK


fot. Kornelia Latuszek, Katarzyna Piątczak

Licznik wizyt

Today162
Yesterday148
Week475
Month2685
All521711

Currently are 23 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012