Artykuły

Dni Otwarte w Ekonomiku 2019

W dniach 28-29 marca 2019 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole odbyły się Dni Otwarte, których organizację koordynowały pani Beata Urbaniak i pani Katarzyna Piątczak. Była to doskonała okazja do goszczenia uczniów gimnazjów i szkół podstawowych z terenu powiatu kolskiego. Celem przygotowanego przez uczniów Ekonomika spotkania było przede wszystkim zaprezentowanie oferty edukacyjnej na rok szkolny 2019/2020 oraz integracja środowisk szkolnych poprzez zabawę.

fot.Katarzyna Szafrańska kl. I TOT

Rozpoczynając spotkanie, Dyrekcja w skrócie przybliżyła specyfikę kierunków kształcenia w ZSEA oraz zasady funkcjonowania szkoły, zapraszając jednocześnie młodzież do udziału w przygotowanych atrakcjach.

fot.Katarzyna Szafrańska kl. I TOT

Beata Urbaniak

Program był niezwykle barwny, składały się na niego: prezentacje multimedialne i filmy promujące poszczególne zawody, quizy, piosenki, skecze i taniec. Uczniowie Ekonomika popisywali się na scenie wyśmienitą grą aktorską i wspaniałym wokalem, wprowadzając publiczność w doskonały nastrój. Z kolei nauczyciele języka angielskiego zaproponowali także gry planszowe i irlandzki escape room (poniżej dwa krótkie filmiki i zdjęcia).

irlandzki escape room 1    irlandzki escape room 2

fot. Marta Cicha

Gimnazjaliści i ósmoklasiści, uczestnicząc w quizach i konkursach, wykazali się ogromnym zaangażowaniem, a także znakomitą wiedzą ekonomiczną.

fot.Klaudia Mruk kl. I TOT

Zwieńczeniem imprezy był drobny poczęstunek przygotowany przez uczniów Ekonomika. Po części oficjalnej goście mieli możliwość odwiedzenia stoisk prezentujących poszczególne kierunki oraz pozyskania szczegółowych informacji na temat zasad rekrutacji.

Beata Urbaniak

Licznik wizyt

Today73
Yesterday432
Week1874
Month2194
All561749

Currently are 40 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012