Artykuły

3 miejscw w finałach wojewódzkich w piłce nożnej 2019

17 maja w Kaliszu odbyły się finały wojewódzkie w piłce nożnej. Nasza szkoła reprezentowała rejon koniński. Zajęliśmy w nich bardzo dobre 3 miejsce. W zawodach wzięło udział 7 zespołów. W fazie grupowej pokonaliśmy II LO Kalisz 6 : 0 oraz ZSO Gostyń 4: 0 i zajęliśmy 1 miejsce. W półfinale po bardzo emocjonującym i wyrównanym meczu przegraliśmy ze szkołą z Szamotuł po dogrywce 2: 3.W meczu o 3 miejsce ponownie spotkaliśmy się z ZSO Gostyń i wygraliśmy 4: 2. Miejsce 3 jest dużym sukcesem naszej szkoły. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Marek Cieślak tegoroczny absolwent, a najbardziej bramkostrzelnym zawodnikiem był Szymon Bartosik kl. 1 tea zdobywca 6 bramek. Pozostały skład drużyny – Szymon Czupryński 4 tot, Patryk Rosiński 4 tot, Wiktor Małecki 3 loa, Patryk Olczyk 3 tge, Adam Kozajda 3 tot, Bartosz Fret 2 te, Dawid Zawadzki 1 tge, Jakub Zawilski 1 tbe. Opiekunem drużyny jest Dariusz Sołtysiak.


Licznik wizyt

Today83
Yesterday432
Week1884
Month2204
All561759

Currently are 41 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012