Artykuły

2005

R O C Z N I K 2005


TECHNIKUM EKONOMICZNE
Klasa V a

Andrzejczak Barbara
Antosik Łukasz
Broda Magdalena
Brodzińska Katarzyna
Dominiak Emilia
Działak Karolina
Gołdyn Agnieszka
Gołdyn Alicja
Graczyk Eliza
Graczyk Grzegorz
Iwiński Paweł
Jankowska Katarzyna
Kalinowska Danuta
Kapuścińska Monika
Konieczka Kamila
Kostrzewa Małgorzata
Krygier Lidia
Kwapiński Łukasz
Kwarcińska Agnieszka
Ludwicki Paweł
Matuszak Piotr
Nowacki Marcin
Nowakowska Sylwia
Opas Tomasz
Palusiński Piotr
Piskorska Kalina
Polaszewska Karolina
Prasnowska Agnieszka
Rojewska Joanna
Rusin Karol
Rybińska Malwina
Szymańska Ewelina
Śramkowski Grzegorz
Zawadzki Rafał
Zwierzyński Paweł

TECHNIKUM EKONOMICZNE
Klasa V b

Bilińska Ewelina
Chelińska Karolina
Chojnowski Rafał
Chrzanowska Ewelina
Czubaszewska Agata
Czupryńska Anna
Gołąbek Emilia
Górniak Paulina
Gromelska Żaneta
Hanczewska Monika
Knapkiewicz Malwina
Kostrzewa Anna
Kozłowska Natalia
Kurtysiak Adrian
Leśniewska Magdalena
Lipska Anna
Malinowska Marta
Marciniak Marcin
Nowak Karolina
Opas Renata
Pyster Anna
Rosiak Żaneta
Skrzypczak Izabela
Sokołowska Ewa
Straszewska Izabela
Szymczak Przemysław
Śliwka Krzysztof
Tomaszewska Paulina
Urbaniak Emilia
Witaszek Anna
Woźniak Paulina
Zdanowski Błażej
Zielińska Anna

TECHNIKUM EKONOMICZNE
Klasa V c

Borak Wioletta
Chęcińska Anna
Falińska Agnieszka
Fic Joanna
Gostyńska Agnieszka
Janczak Damian
Jankowska Alicja
Jankowska Justyna
Janowska Marzena
Jarecki Piotr
Kalicka Anna
Król Adrian
Lewandowska Anna
Łajdecki Błażej
Łączkowska Magdalena
Maciejewski Marek
Maciesiak Sylwia
Malczyk Sylwia
Mazurek Żaneta
Mielczarek Karolina
Nawrot Milena
Pajor Barbara
Pietrzak Ilona
Rosiński Tomasz
Różycki Paweł
Sasińska Joanna
Skiera Maciej
Stasiak Iwona
Szumiński Edwin
Szymaniak Agnieszka
Walicka Ewa
Wasielewska Monika
Woźniak Bartosz
Wrzesińska Marta
Ziółkowski Roman

TECHNIKUM EKONOMICZNE
Klasa V d

Biernat Magdalena
Chrzanowski Adam
Czajkowska Justyna
Czerwińska Anita
Gębka Agata
Golon Monika
Józefowicz Agnieszka
Kowalska Iwona
Krawczyk Ilona
Kwiatkowski Marcin
Lubczyńska Sylwia
Łukaszewski Rafał
Opas Michał
Pawłowska Anna
Przystańska Dorota
Skibiszewska Magdalena
Sobolewski Tomasz
Sochacka Anna
Szewek Magdalena
Szyburski Marcin
Świadek Hubert
Świerczyńska Anna
Tomczak Justyna
Tomczyk Piotr

TECHNIKUM HANDLOWE
Klasa V h

Bartłomiejczak Ewelina
Bąk Justyna
Belda Agata
Betlej Magdalena
Biernat Anna
Bilińska Magdalena
Burdzińska Beata
Danielewicz Agnieszka
Domowicz Karolina
Dopierała Mateusz
Felis Marta
Fijałkowska Ewelina
Gauden Barbara
Giszka Krzysztof
Itczak Łukasz
Jancy Piotr
Jarońska Róża
Kaczmarek Anna
Kapalska Krystyna
Kiek Aleksandra
Kolasa Agata
Królasik Justyna
Kubska Agnieszka
Malec Aneta
Ocalewski Tomasz
Rutkowska Sylwia
Stasiak Magdalena
Stefanowicz Paweł
Szczerbiak Sylwia
Wawrzyniak Andżelika
Wojciechowska Julia

TECHNIKUM USŁUG GASTRONOMICZNYCH
Klasa V u

Antecka Karolina
Antecki Krzysztof
Bartczak Sebastian
Chęciński Marcin
Derda Anna
Gołębiewska Agnieszka
Idzikowska Marlena
Janiak Sławomir
Klimek Joanna
Kowalczyk Łukasz
Kuśmierek Aneta
Lipińska Aleksandra
Majchrzak Przemysław
Ostrowska Katarzyna
Ostrowska Sylwia
Pawełczak Monika
Pionko Monika
Pokrywczyński Tomasz
Sędziak Tomasz
Skrzypski Ryszard
Stawicka Agnieszka
Urbaniak Arkadiusz
Wieczorek Zofia
Żurawicz Alicja
Żywanowski Przemysław

LICEUM PROFILOWANE
Klasa III a

Andrzejewska Katarzyna
Bartczak Maciej
Bartłomiejczak Ewa
Błaszczyk Olga
Bocian Anna
Flaszewski Rafał
Goclik Błażej
Jankowska Agnieszka
Jaroniewska Sylwia
Kropidłowska Katarzyna
Krych Ewelina
Kujawa Daria
Kurzawa Ewelina
Leśniewska Marzena
Łapińska Agata
Michalak Małgorzata
Niedźwiecka Aneta
Pawłowska Marta
Pietroń Katarzyna
Rejniak Mariusz
Ryś Tadeusz
Sikorska Monika
Sobczyk Ewelina
Sowińska Agnieszka
Stefaniak Magdalena
Szczęsna Izabela
Szymańska Katarzyna
Szymczak Karolina
Więcek Łukasz
Wiśniewska Wioletta
Wojciechowska Agata
Wojewoda Katarzyna

LICEUM PROFILOWANE
Klasa III b

Chojnacki Tomasz
Dębski Adam
Grabski Mariusz
Kasprzak Agnieszka
Kaźmierczak Lidia
Kędzierska Justyna
Kołodziejek Adam
Kozajda Jacek
Koźlarek Marlena
Lewandowski Robert
Łaszkiewicz Monika
Maćkowska Katarzyna
Malec Justyna
Malicki Dariusz
Matusiak Sylwia
Mendel Joanna
Miszczak Mateusz
Miśko Magdalena
Naglewska Monika
Nowak Marcin
Opas Beata
Opas Dominika
Pasińska Edyta
Perkowska Magdalena
Ratajczyk Karolina
Redziak Magdalena
Rumiejowska Natalia
Wiśniewska Żaneta
Witaszek Mariusz
Zasada Norbert

LICEUM PROFILOWANE
Klasa III c

Banasiak Justyna
Dragna Rafał
Fiałkowska Anna
Gawrońska Katarzyna
Gnatowska Barbara
Jędrzejczak Joanna
Kmieć Magdalena
Kościukiewicz Monika
Kruszczyńska Kinga
Kubsik Patrycja
Kubska Katarzyna
Kwarcińska Patrycja
Lewandowska Magdalena
Malicki Michał
Mruk Mariusz
Musieliński Łukasz
Niszczak Joanna
Pawełczak Weronika
Plucińska Daria
Potkańska Edwina
Przyborowska Maria
Ratajczyk Anna
Ratajczyk Ewa
Rucińska Patrycja
Siwek Paulina
Stachowiak Karolina
Stelmasik Kinga
Szmatałowski Krzysztof
Tomaszewski Krzysztof
Trafny Łukasz
Tylak Monika
Wesołowska Liliana
Witaszek Marta
Wykpisz Justyna

ZAOCZNEGO TECHNIKUM HANDLOWE
DLA DOROSŁYCH

Adamczyk Sylwia
Andrzejczak Katarzyna
Bartosik Agnieszka
Ceglarek Sebastian
Jankowski Janusz
Kameduła Paweł Witold
Kawka Jarosław
Kołodziejczak Justyna Ewa
Kozłowska Agnieszka
Lewandowski Sebastian Jakub
Mańka Wioleta Jadwiga
Matuszewska Monika
Mikos Magdalena Sylwia
Mila Michał Andrzej
Mruk Anna
Olejniczak Monika
Opas Marzena
Opas Monika
Pakuła Małgorzata
Sobolewska Agnieszka
Szurgot Izabela
Ziarkowska Agnieszka Monika

Licznik wizyt

Today66
Yesterday112
Week66
Month3530
All405043

Currently are 47 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012