Artykuły

2006

R O C Z N I K 2006


LICEUM PROFILOWANE
PROFIL EKONOMICZNO - ADMINISTRACYJNY
KLASA III La

Andrzejewski Radosław
Chmielowiec Marta
Czerczak Karolina
Czubaszewska Joanna
Górnik Michał
Grzelczak Sylwia
Jabłońska Karolina
Janiak Agnieszka
Kędzierska Elżbieta
Kurlapski Dariusz
Kwiatkowska Sylwia
Marciszewski Kamil
Molenda Łukasz
Nykiel Bożena
Nykiel Renata
Paluszkiewicz Konrad
Rejniak Karol
Rewers Katarzyna
Ruszkowska Sylwia
Sieroń Anna
Stasiak Kamil
Szałek Barbara
Torzewska Natalia
Trębacki Patryk
Walczak Michał
Warszewska Beata
Wróblewska Karolina
Zdziennicka Iwona



LICEUM PROFILOWANE
PROFIL EKONOMICZNO - ADMINISTRACYJNY
KLASA III Lb

Chwalisz Dominika
Ćwikła Tomasz
Daszkowski Dominik
Drzazga Anna
Dyner Daniel
Falborska Sylwia
Flaszewski Marcin
Górecki Kamil
Jankowska Iwona
Jaworska Magdalena
Jóźwiakowska Ewa
Kosman Szczepan
Kościukiewicz Monika
Kotowski Jarosław
Kowalski Dariusz
Krasińska Agnieszka
Kwiryng Marcin
Lisowska Magdalena
Polichnowska Patrycja
Pusta Sylwia
Rosiak Dominika
Sakwa Maciej
Skra Paulina
Strumińska Justyna
Szurgot Marcin
Wargacka Agnieszka
Wawrzyniak Marzena
Ziętek Monika


LICEUM PROFILOWANE
PROFIL EKONOMICZNO - ADMINISTRACYJNY
KLASA III Lc

Biskupska Milena
Całczyńska Ewelina
Chojnacka Ewa
Czekalska Wioletta
Czyżniak Marta
Flasińska Justyna
Gąsiorowska Marta
Gołębiewska Aneta
Grabowska Monika
Kropidłowski Dariusz
Lewicki Tomasz
Majtka Damian
Marszałek Izabela
Matusiak Damian
Michalak Natalia
Michalska Agnieszka
Mikołajczyk Izabela
Nagórniewicz Sylwia
Nawrocki Rafał
Ostrowska Ilona
Redziak Ewa
Rogacka Sylwia
Rogaś Anna
Straszewski Mariusz
Szkudlarek Karina
Tęgos Agata
Ułańska Ilona
Wielińska Wioletta
Wojcieszak Iwona
Woźniak Przemysław



TECHNIKUM EKONOMICZNE
KLASA IV Ta

Biernat Beata
Brodzińska Iwona
Chojnacki Jacek
Chrzanowska Aleksandra
Chudziak Emilia
Filiks Karolina
Gębka Anna
Gibaszek Konrad
Grzebielucha Martyna
Grzybowska Aldona
Jankowska Małgorzata
Kaczorowska Andżelika
Kowalska Elżbieta
Królikowska Elżbieta
Krzewińska Aneta
Przeor Ilona
Rechtanek Renata
Sochacka Judyta
Sochacki Dominik
Sujecka Justyna
Szafrańska Justyna
Świderska Elżbieta
Tamborska Anna
Wadziński Szymon
Wiśniewska Magdalena
Wojciechowska Ewelina
Zasada Anna
Zawada Iwona



TECHNIKUM EKONOMICZNE
KLASA IV Tb

Adamczewski Dariusz
Ceglarek Iwona
Cichocka Ewa
Fogiel Robert
Gołębiewska Marta
Gostyńska Sylwia
Gromelska Patrycja
Grzelak Malwina
Janiak Anna
Jóźwiak Krzysztof
Karolak Agnieszka
Kawka Andrzej
Klim Aneta
Kołodziejczak Joanna
Krygier Justyna
Lewandowska Weronika
Ławniczak Anna
Malinowski Michał
Marszał Małgorzata
Mruk Katarzyna
Muszyński Piotr
Nadolna Justyna
Nawrocka Justyna
Olczyk Aneta
Orzechowski Robert
Pawlak Teresa
Pawłowski Krzysztof
Polewska Monika
Radoszewska Paulina
Stasiak Mariusz
Swęderski Sebastian
Szamałek Katarzyna
Szczesiak Anna
Szurgot Monika
Świtalska Katarzyna
Zawadzki Damian

Licznik wizyt

Today1
Yesterday405
Week406
Month8509
All345623

Currently are 97 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012