Artykuły

jasełka 2019

„Bóg się rodzi w człowieku” – ta myśl towarzyszyła przedstawieniu z okazji Bożego Narodzenia w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole. Piosenką „Biały śnieg i Ty” Klaudia Janicka sprawiła, że publiczność poczuła nastrój świąt.

Weronika Rembowska i Marcel Tomaszewski przywitali wszystkich na spotkaniu świątecznym i zaprosili do obejrzenia scenki w wykonaniu: Sandry, Klaudii, Marysi, Kingi, Martyny i Agnieszki. Dziewczyny swoim występem wprowadziły widzów w atmosferę świątecznych przygotowań – bardzo różnych!!! Od tradycyjnej krzątaniny w kuchni po fryzjera i salon piękności aż do tego jak być trendi na Pasterce… Przypomniały co zrobić, by to było prawdziwe świętowanie a nie „prawie identyczne z naturalnym…”

W drugiej części spotkania wystąpiła: Klaudia, Natalia, Dżesika, Martyna, Weronika i Ola. W repertuarze sentymentalnych kolęd i  współczesnych pastorałek znalazły się: Pójdźmy wszyscy do stajenki, Mario, czy już  wiesz?, Pastorałka od serca do ucha, Cicha noc, Gore gwiazda Jezusowi. Uwieńczeniem całego występu było wykonanie przez chór szkolny pastorałki W Betlejem.

Joanna Paszkowska

fot. Katarzyna Szafrańska

fot. Katarzyna Krzymińska

Licznik wizyt

Today84
Yesterday154
Week2385
Month8719
All638252

Currently are 45 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012