Artykuły

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ -ZAWODY OKRĘGOWE

Dnia 09 stycznia 2020 r. Jakub Ostrowski, uczeń klasy 4 TEG reprezentował naszą szkołę na Zawodach II stopnia - Okręgowych XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, które odbyły się w Auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Zawody miały charakter pisemny i składały się z trzech elementów:

- jednego pytania o charakterze ogólnym nawiązującego do hasła przewodniego olimpiady: „Gospodarka i społeczeństwo w erze czwartej rewolucji przemysłowej”,

- zadania z analizy finansowej,

- 30 pytań testowych.

Do zawodów III stopnia – Centralnych zakwalifikowanych zostanie 100 uczestników, którzy uzyskają  największą liczbę punktów w zawodach II stopnia. Miejmy nadzieję, że Kuba znajdzie się w gronie finalistów lub laureatów, Na zwycięzców czekają niezwykle atrakcyjne nagrody m.in.  nagrody pieniężne, stypendia naukowe, nagrody rzeczowe, laureaci nabywają uprawnienia w zakresie zwolnienia z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista, a nawet  są przyjmowani na kilkadziesiąt wyższych uczelni z pominięciem postępowania rekrutacyjnego. Uzupełnieniem nagród pieniężnych i rzeczowych są wyjazdy zagraniczne oraz staże i praktyki w najlepszych instytucjach w kraju i za granicą.

Beata Urbaniak


Licznik wizyt

Today13
Yesterday176
Week2072
Month10969
All640502

Currently are 128 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012