Aktualności

Zapraszamy !

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

BIEŻĄCE ZMIANY PLANU LEKCJI

Uwaga

Do odbioru w sekretariacie szkoły dyplomy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie

Eco Ekonom na podium w konkursie ,,Pokaż klasę - bądź EKOlogiczny"

W dniu 10 października uczestniczyliśmy wraz z klasą II tot i III tot  w Młodzieżowym Kongresie Klimatycznym 2019, który był finałem wielkopolskiego konkursu pn. „Pokaż klasę – bądź EKOlogiczny”. Odbywał się on podczas Targów POL – ECO SYSTEM. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Współorganizatorem wydarzenia były Międzynarodowe Targi Poznańskie.Kapituła Konkursowa wybrała i nagrodziła trzy najlepsze zespoły szkolne (m. in. nasz), które za przygotowane przez siebie filmiki promujące akcje i inicjatywy z zakresu szeroko rozumianej ochrony środowiska, otrzymały nagrody więcej...

Pokaz sprzętu geodezyjnego firmy NaviGate sp. z o.o.

W dniu 4 października 2019 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy NaviGate Sp. z o.o. Pan Jakub Krszysztoń zaprezentował nam działanie zestawu hybrydowego z tachimetrem FOCUS 35 marki Spectra Geospatial. Jest to jeden z największych i najbardziej doświadczonych producentów sprzętu geodezyjnego na rynku. Na spotkaniu uczniowie klas 3 TGE oraz 4 TGE miały możliwość zapoznania się z nowymi technologiami wykorzystywanymi w współczesnej geodezji. więcej...

Uczniowski projekt z ZSEA nagrodzony!

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniu 08.10.2019 r. odbyła się Gala Finałowa I edycji Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020”, na którą zostały zaproszone najlepsze zespoły uczniowskie ze 170 szkół zakwalifikowanych do I edycji Projektu, uczestniczących w podprojektach edukacyjnych w roku szkolnym 2018/2019. Organizatorem Gali były Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu - realizatorzy Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020”. więcej...

Filmik zespołu Eco Ekonom na pierwszym miejscu w głosowaniu

Mamy przyjemność poinformować społeczność szkolną i pozaszkolną o uzyskaniu pierwszego miejsca w głosowaniu na najlepszy filmik w ramach Konkursu „Pokaż klasę – bądź EKOlogiczny”. Wszystkie oddane głosy zostały zweryfikowane pod kątem zgodności z Regulaminem Konkursu, a wyniki kształtują się następująco: więcej...

 Dzień Kandydata na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zaprasza nauczycieli wraz z uczniami na Dzień Kandydata na UAM, który odbędzie się 25 października 2019 roku na terenie Kampusu Morasko w Poznaniu (Wydział Chemii, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 8 oraz Wydział Historii, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7) w godzinach 08.00-14.00. Uczniowie będą mogli: więcej...

Uczniowie ZSEA biorą udział w konkursie „Pokaż klasę-bądź EKOlogiczny”. Na zgłoszone działania, akcje i inicjatywy przedstawione w formie krótkiego filmiku można zagłosować pod adresem https://konkurs.wfosgw.poznan.pl/ przy użyciu skrzynki e-mailowej głosującego.  więcej...

Ślubowanie klas pierwszych

27 września  2019 roku to dla naszej społeczności szkolnej wyjątkowy dzień, ponieważ w sposób oficjalny przyjęliśmy do wspólnoty Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych uczniów klas pierwszych, czyli: liceum ogólnokształcącego, technikum ekonomicznego, technikum geodezyjnego i technikum obsługi turystycznej. Zanim to jednak nastąpiło przedstawiliśmy naszym najmłodszym kolegom i koleżankom kilka ważnych faktów z historii naszej szkoły. więcej...

Tydzień na Politechnice Poznańskiej

Uczniowie klasy III Te w dniach 09 - 13 września 2019 r. uczestniczyli w zajęciach specjalistycznych w laboratoriach Politechniki Poznańskiej. Laboratoria, w których odbywały się zajęcia powstały w ramach projektu „Czas zawodowców – wielkopolskie kształcenie zawodowe”. W ramach kontynuacji projektu „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska” zostały poddane modernizacji i uzupełnione o najnowocześniejszy sprzęt. Zajęcia specjalistyczne w laboratoriach miały na celu stworzenie rzeczywistych warunków pracy wzbogaconych o możliwość pełnego zapoznania się z najnowocześniejszym sprzętem. Umożliwiło to młodzieży poznanie rzeczywistych warunków pracy - połączenia ośmiogodzinnego dnia pracy i specjalistycznego wyposażenia. więcej...

  Kiermasz używanych podręczników

W środę, 04 września 2019 r, na dużej przerwie, w holu szkoły odbył się kiermasz używanych podręczników. Olbrzymie zainteresowanie zakupem książek z całą pewnością przełoży się w tym roku szkolnym na osiągnięcia uczniów. więcej...


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 - galeria

Życzenia na nowy rok szkolny 2019/2020

 

Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego o charakterze socjalnym

na rok szkolny 2019/2020 - kryteria, wniosek, załączniki

Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego 2019

W sobotę 24 sierpnia 2019 roku Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych aktywnie włączył się w obchody Wielkopolskiego Święta Mleka w Powiecie Kolskim. Nasz szkoła, już po raz siódmy wzięła udział w tym wydarzeniu. Oprócz nauczycieli w akcję zaangażowali się nasi uczniowie. więcej...

Serdecznie gratulujemy maturzystom i ich rodzicom wysokich wyników maturalnych.

Po raz kolejny potwierdza się, że mamy zdolną i pracowitą młodzież.

Mamy nadzieję, że uzyskane wyniki przyczynią się do uzyskania indeksów wymarzonych uczelni.

Odbiór świadectw dojrzałości 2019

Licznik wizyt

Today2
Yesterday484
Week931
Month6060
All543376

Currently are 30 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012