Aktualności

Zapraszamy !

Matura próbna marzec 2021

harmonogram, informacje, wytyczne

Do 14.03.2021 wszyscy uczniowie ZSEA w Kole, zgodnie z decyzją MEN, realizują zajęcia w formie  zdalnego nauczania.

Projekt klasy 2 Lop

W uznaniu zasług Krzysztofa Kamila Baczyńskiego dla polskiej sztuki, niepodległości i kultury, w 100-lecie jego urodzin, Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił rok 2021 Rokiem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Chcąc upamiętnić postawę i dokonania Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, grupa uczniów z klasy 2 LOp zaangażowała się w działania projektowe, których postępy możecie śledzić na bieżąco. Zapraszamy do polubienia i komentowania. więcej...

Konkurs

na najpiękniejszą

kartkę walentynkową

 

Wirtualny Dzień Otwarty SGGW w Warszawie

Język angielski - oferta zajęć indywidualnych

Deklaracja przystąpienia do egzaminu maturalnego 2021

Zmiana wymagań na egzaminie maturalnym 2021

Harmonogram egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie - sesja styczeń 2021

Od 26.10.2020 do 03.01.2021 wszyscy uczniowie ZSEA w Kole, zgodnie z decyzją MEN, realizują zajęcia w formie  zdalnego nauczania.

FERIE ZIMOWE

Zgodnie z decyzją MEN od dnia 04 stycznia 2021 do dnia 17 stycznia 2021 nastąpiła zmiana terminu ferii zimowych. UWAGA !!!

ZMIANY W KALENDARZU ROKU SZKOLNEGO 2020/202

W przypadku problemów związanych z możliwością realizacji zdalnego nauczania, prosimy o kontakt z wychowawcą lub z sekretariatem szkoły.

Uczennica naszej szkoły zwyciężczynią konkursu „Idzie jesień” ogłoszonego przez Urząd Miejski w Kole.

Pragniemy poinformować, że uczennica klasy I TGR Maria Kotkowska wzięła udział w konkursie plastycznym „Idzie jesień” organizowanym przez Urząd Miejski w Kole, Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej, przedstawiającej jesienne oznaki, ukazujące charakterystyczne elementy przyrody dla  kolskiej okolicy . Adresatami zadnia byli przedszkolacy, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych. więcej...

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową

Podczas grudniowych, zdalnych lekcji Pani Milena Brygert ogłosiła konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. Uczniowie klas pierwszych z wielkim zapałem zabrali się za wykonywanie swoich prac. Odesłane przez uczniów kartki charakteryzowały się ogromną pomysłowością. Zostały zastosowane przez nich różnorodne techniki oraz metody.więcej...

Kolejni stypendyści Urzędu Marszałka Województwa Wielkopolskiego

W grudniu 2020r. Urząd Marszałka Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu ogłosił listę stypendystów stypendium  Marszałka Województwa Wielkopolskiego o charakterze socjalnym. W tym roku aż 13 uczniów naszej szkoły otrzymało stypendium więcej...

ZSEA po raz czwarty uzyskał główną nagrodę finansową w konkursie

„Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”

  dniu 2 grudnia 2020 r. o godz. 11.00, odbyła się uroczysta Gala XXI edycji konkursu "Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego", której  organizatorem był Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Podczas niej nastąpiło rozstrzygnięcie i rozdanie nagród laureatom konkursu. więcej...

Nasi uczniowie na podium w konkursie ekologicznym dla młodzieży Regionu Konińskiego

pt. „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”

Miło mi poinformować, że w dniu 23 listopada uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni i wyróżnieni w konkursie ekologicznym dla młodzieży Regionu Konińskiego, pn. „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję” zorganizowanym w ramach warsztatów: "Budowanie świadomości ekologicznej jako efekt sprawiedliwej transformacji regionu wielkopolski wschodniej". Organizatorem międzyszkolnej rywalizacji było Stowarzyszenie Kadry dla Konina. więcej...

Statuetka Najaktywniejszej SzkołyZespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole zdobywa tytuł Najaktywniejszej Szkoły w Polsce w ogólnopolskim projekcie „Otwarta firma”

Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole otrzymał tytuł „Najaktywniejszej Szkoły” w konkursie towarzyszącym projektowi „Otwarta firma 2019”. To duży sukces uczniów, nauczycieli i lokalnych przedsiębiorców. W listopadzie 2019 roku Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole po raz szósty przystąpił w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości do projektu „Otwarta firma – Biznes przy tablicy”. Dzięki wytężonej pracy wielu nauczycieli i szkolnego koordynatora projektu, kolski Ekonomik po raz piaty znalazł się wśród dziesięciu najbardziej aktywnych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce. więcej...

BIEŻĄCE ZMIANY PLANU LEKCJI

UWAGA!

W sekretariacie szkoły do odbioru dyplomy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie. Prosimy o zachowane rezimu sanitarnego przy pobycie na terenie szkoły.

Zawody pełne sukcesów
30 września 2020 roku na stadionie MOSiR w Kole odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kolskiego w Lekkiej Atletyce. Liczna reprezentacja Ekonomika wróciła z tych zawodów z workiem medali. Oto wyniki: więcej...

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej

Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego o charakterze socjalnym na rok szkolny 2020/2021- nabór wniosków od uczniów ZSEA Koło

   

Serdecznie gratulujemy maturzystom i ich rodzicom wysokich wyników maturalnych.

Po raz kolejny potwierdza się, że mamy zdolną i pracowitą młodzież.

Mamy nadzieję, że uzyskane wyniki przyczynią się do uzyskania indeksów wymarzonych uczelni.