Samorząd Uczniowski

przy ZSEA w Kole

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


SKŁAD PREZYDIUM

 SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych

w Kole

 

PRZEWODNICZĄCY:  Igor Bachman

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:   Adrianna Zapała

CZŁONEK: Michał Lidke

SKARBNIK:   Wiktoria Toruńska

PROTOKOLANT:   Dominika Przybysz

 

 

SAMORZĄDY KLASOWE:

KLASA I LOA   

            PRZEWODNICZĄCY:   Natalia Lesińska

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:  Andżelika Maciejewska

            SKARBNIK:   Aleksandra Mularska

 

KLASA I LOB 

            PRZEWODNICZĄCY:   Martyna Pankowska

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:  Michał Bąkowski

            SKARBNIK:    Aleksander Szczeciński

 

KLASA I TE  

            PRZEWODNICZĄCY:   Klaudia Ulińska  

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:   Sylwia Zwoniarkiiewicz

            SKARBNIK:   Anna Mroczkowska

 

KLASA I TG /  I TE  

            PRZEWODNICZĄCY:   Natalia Maćkowska

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:   Szymon Trębacki

            SKARBNIK:   Robert Pietrzak

 

KLASA I TOT   

            PRZEWODNICZĄCY:   Adam Kazajda

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:   Sandra Śpiewak

            SKARBNIK:   Julia Bałchowitina

 

KLASA II LOA  

            PRZEWODNICZĄCY:   Adrianna Zapała

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:   Damian Woszczyński

            SKARBNIK:   Klaudia Włodarczyk

 

KLASA II LOB  

            PRZEWODNICZĄCY:   Karolina Gaudyn

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:   Filip Rożko

            SKARBNIK:   Dominika Kos

 

KLASA II TE  

            PRZEWODNICZĄCY:   Katarzyna Laszczowska

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:   Kinga Grabińska

            SKARBNIK:   Natalia Bałdyga

 

KLASA II TG   

            PRZEWODNICZĄCY:   Jan Łaszkiewicz  

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:   Patryk Kawka

            SKARBNIK:   Natalia Malec

 

KLASA II TOT   

            PRZEWODNICZĄCY:   Przemysław Tomasik

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:   Szymon Czupryński

            SKARBNIK:   Patrycja Piotrowska

 

KLASA III LOA  

            PRZEWODNICZĄCY:   Karolina Stemplewska

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:   Szymon Gołdyka

            SKARBNIK:   Liza Pietrzak

 

KLASA III LOB  

            PRZEWODNICZĄCY:   Daria Pietrzak

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:   Marianna Gajda-Banasiak

            SKARBNIK:   Karolina Poronin

 

KLASA III TE  

            PRZEWODNICZĄCY:   Kinga Janiak

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:  Bartosz Czerniejewski

            SKARBNIK:   Justyna Łopacińska

 

KLASA III TG   

            PRZEWODNICZĄCY:   Martyna Zapała

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:   Agata Bryl

            SKARBNIK:  Dominika Przybysz

 

KLASA III TOT   

            PRZEWODNICZĄCY:   Katarzyna Dobrzyńska

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:   Sara Wiśniewska

            SKARBNIK:   Beata Kreczmer

 

KLASA IV TA   

            PRZEWODNICZĄCY:   Klaudia Wodnicka

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:   Aleksandra Sikorska

            SKARBNIK:   Paulina Kaczmarek

 

KLASA IV TG   

            PRZEWODNICZĄCY:   Natalia Bałdyga

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:   Wojciech Janiak

            SKARBNIK:   Wiktoria Toruńska

 

KLASA IV TOT   

            PRZEWODNICZĄCY:   Weronika Malinowska

            Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:   Natalia Jarecka

            SKARBNIK:   Weronika Gajda

W skład Samorządu Uczniowskiego wchodzi cała społeczność uczniowska ZSEA w Kole. 

 

Opiekunowie Samorządu

                        Anna Malicka

                        Mieczysław Wojtasik

Licznik wizyt

Today90
Yesterday308
Week1521
Month6318
All314476

Currently are 14 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012