Artykuły

Współpraca z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu

Nawiązaliśmy współpracę pomiędzy Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu a Naszą Szkołą. Współpraca będzie w zakresie patronatu nad klasami, zwłaszcza maturalnymi, wspomagania Szkoły przez Uczelnię swoją bazą dydaktyczną i kadrową. Razem z WSB w Poznaniu będą podejmowanie wspólne przedsięwzięcia o charakterze informacyjnym, promującym obie Strony i ich działalność, oraz wspólne działania w celu promowania przedsiębiorczości.

Uczniowie Ekonomika będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych warsztatów, wykładów, spotkań lub imprez organizowanych przez Uczelnię dla uczniów szkól ponadgimnazjalnych, takich jak: Rozgrzewka przed maturą, Dogrywka z matematyki, Festiwal Przedsiębiorczości oraz innych.

Również nauczyciele naszej szkoły będą mogli korzystać z konferencji, wykładów i warsztatów, organizowanych dla nich przez Uczelnię.

Uczelnia przewiduje również nagrody i wyróżnienia dla najlepszych maturzystów.

Strona WSB w Poznaniu http://www.wsb.pl/poznan/


Licznik wizyt

Today73
Yesterday167
Week1037
Month6140
All492066

Currently are 35 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012