Zespół Szkół
Ekonomiczno - Administracyjnych

im. Stanisława i Władysława Grabskich w Kole

ROCZNIK 2017

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

KLASA III Loa

Antosik Martyna

Bartomiejczak Krystian

Dorociak Bartosz

Gołdyka Szymon

Grabarczyk Grzegorz

Jakubowski Mateusz

Jankowska Klaudia

Kaczmarek Aleksandra

Kalinowska Julia

Karmelita Maciej

Kołodziejczak Bartosz

Kotarska Justyna

Kowalewski Łukasz

Łopata Natalia

Mazur Roksana

Nalepka Krzysztof

Obiała Mateusz

Olasińska Anna

Ossowska Natalia

Pietruszka Michał

Pietrzak Liza

Sobczyk Kewin

Stasiuk Michał

Stemplewska Karolina

Szabelski Sebastian

Szczesiak Sandra

Tomankiewicz Daria

Walczak Patrycja

Zielińska Kornelia

  

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

KLASA III Lob

Budniak Julia

Chmielecka Marcelina Ewa

Cicha Kinga

Gajda-Banasiak Marianna

Gębka Justyna

Golańska Edyta Martyna

Grzywa Klaudia

Jabłońska Sandra Dominika

Kaczmarek Marta

Kamińska Agnieszka

Kamyszek Olga

Kaźmierska Karina

Kostrzewa Weronika

Pietrzak Daria

Poronin Karolina

Rossa Aleksandra Dominika

Stachowiak Dominika

Stefanowska Agnieszka Wiktoria

Środowska Klaudia

Tumankiewicz Aleksandra

Urbaniak Katarzyna

 

TECHNIKUM EKONOMICZNE

KLASA 4 Ta

Baryła Marta

Bazela Joanna

Borucki Damian

Głowacka Justyna

Góralski Norbert

Górnik Agnieszka

Jurkiewicz Justyna

Kaczmarek Paulina

Kaniewski Filip

Kotwasińska Monika

Kubiak Aleksandra

Kujawa Izabela

Łaszcz Wiktoria

Łączkowski Kamil

Machelski Maksymilian

Michalska Arleta

Nowak Grzegorz

Pepel Anna

Radziszewski Szymon

Sarniak Karolina

Sikorska Aleksandra

Siwiński Arkadiusz

Sokołowska Aleksandra

Sołtysińska Milena

Stasiak Andżelika

Stasiak Szymon

Szafrańska Kamila

Szymańska Paulina

Traczyk Łukasz

Trafna Karolina

Tylak Katarzyna

Urbaniak Klaudia

Wiśniewska Patrycja

Wodnicka Klaudia

Zawarska Justyna

 

TECHNIKUM GEODEZYJNE

KLASA 4 Tg

Bałdyga Natalia

Bączkowska Paulina

Daź Mateusz

Janiak Wojciech

Jóźwiak Tomasz

Kordas Remigiusz

Lewandowska Weronika

Olejniczak Mateusz

Ostrowski Dominik

Pasternak Marcelina

Pecyna Krzysztof

Piechowski Oskar

Szafrańska Karolina

Śliwicki Mieszko

Tomczyk Dawid

Toruńska Wiktoria

Zajączkowski Błażej

 

TECHNIKUM OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

KLASA 4 TOT

Adamek Weronika

Cieślik Natalia

Czerwiński Szymon

Gajda Weronika

Janikowska Aleksandra

Jankowski Andrzej

Jarecka Natalia

Kowalski Kacper

Kubiak Martyna

Laskowski Bartłomiej

Malinowska Weronika

Misiak Marta

Pawłowska Natalia

Piłka Karolina

Stankiewicz Julita

Szymański Łukasz

Walczak Izabela

 

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook