Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych
im. St. i Wł. Grabskich

Opiekun grupy hiszpańskiej Pani Karolina Cieniecka w dniu 21 czerwca 2024 r. odbyła kolejną wizytę monitorującą w miejscu praktyk zawodowych naszych uczniów kształcących się na kierunku technik organizacji turystyki. Uczniowie realizują zagraniczne praktyki w hotelu Eurostars Estacion Delicias w Saragossie w ramach projektu ,,Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS).

Do ich zadań należy głównie dbanie o czystość i estetyczny wygląd miejsca spożywania posiłków przez gości hotelowych. Oprócz tego pomagają w obsługiwaniu gości, kierowaniu ich i udzielaniu informacji.

Uczniowie zapoznają się z praktycznymi aspektami pracy w hotelarstwie, obserwują codzienne operacje hotelowe, zdobywają wiedzę na temat obsługi klienta, zarządzają rezerwacjami, dbają o czystość i inne ważne elementy funkcjonowania hotelu.

Ponadto, uczniowie mają okazję porozmawiać z pracownikami hotelu, dowiedzieć się więcej o ich codziennej pracy i zadaniach oraz zobaczyć, jak wygląda praca w branży hotelarskiej na co dzień. To świetna okazja dla uczniów do poszerzenia swoich umiejętności zawodowych, zdobycia praktycznej wiedzy i lepszego zrozumienia funkcjonowania hotelu jako przedsiębiorstwa.

To doświadczenie na pewno pozytywnie wpłynie na dalszą karierę zawodową.

 

Przekierowanie na stronę TikTokPrzekierowanie na stronę TikTok