Pracownicy szkoły


DYREKCJA

Mieczysław Drożdżewski
Dyrektor Szkoły
Elżbieta Sztanga
Wicedyrektor Szkoły
Barbara Depińska Kierownik Szkolenia Zawodowego
 
NAUCZYCIELE PEŁNOZATRUDNIENI
 
Nazwisko i imię nauczyciela Przedmioty kod
Sławomir Bartosik
wychowanie fizyczne SB
Milena Brygert język angielski, plastyka
BM
Marta Chęcińska przedmioty zawodowe TOT, wychowanie do życia w rodzinie CM
Marta Cicha język angielski MC
Barbara Depińska
przedmioty zawodowe ekonomiczne BD
Ewa Dolaczyńska matematyka ED
Mieczysław Drożdżewski fizyka DM
Magdalena Jankowska przedmioty ekonomiczne MJ
Teresa Kaszyńska język polski, wiedza o kulturze TK
Katarzyna Krzymińska
podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe ekonomiczne, matematyka
KK
Ewa Kujawa
biologia, geografia
EK
Marzena Kułakowska
nauczyciel bibliotekarz, chemia
MK
Aneta Kunicka przedmioty zawodowe ekonomiczne
AK
Anna Malicka język angielski ML
Joanna Paszkowska religia PJ
Katarzyna Pawlicka historia, WOS, historia i społeczeństwo PK
Katarzyna Piątczak
chemia, fizyka, geografia KP
Artur Pietrzak przedmioty zawodowe geodezyjne PA
Magdalena Plucińska język angielski, pedagog
PM
Anna Polichnowska język polski AP
Magdalena Przybylska
język polski MP
Magdalena Rajczyk-Kociak język angielski MR
Emilia Rajewska przedmioty zawodowe TOT
ER
Aleksandra Rezler język niemiecki Ar
Sylwia Rusztyk geografia
SR
Jarosław Stanisławiak
przedmioty zawodowe geodezyjne
SJ
Dariusz Sołtysiak wychowanie fizyczne DS
Joanna Spławska
wychowanie fizyczne JS
Elżbieta Sędziak przedmioty zawodowe ekonomiczne SE
Elżbieta Sztanga fizyka, przedmioty zawodowe TOT
ES
Marzena Szteklarska przedmioty zawodowe ekonomiczne
MS
Agnieszka Świder przedmioty zawodowe ekonomiczne
Lidia Tomczyk matematyka LT
Beata Urbaniak język francuski, przedmioty zawodowe ekonomiczne, przedmioty zawodowe tTOT
BU
Liliana Wojnicka - Rusek
język rosyjski LW
Mieczysław Wojtasik
historia, edukacja dla bezpieczeństwa
MW



NAUCZYCIELE NIEPEŁNOZATRUDNIENI

Nazwisko i imię nauczyciela Przedmioty kod
ks. Mariusz Budkiewicz religia KS
Tomasz Kowalewski przedmioty zawodowe TOT KT
Mateusz Olejniczak
przedmioty zawodowe geodezyjne
MO
Michał Perzyński przedmioty zawodowe TOT PE
Piasecka Iwona przedmioty zawodowe ekonomiczne IP
Zbigniew Pawłowski informatyka ZP

 

PIELĘGNIARKA SZKOLNA

Urszula Szurgot

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

Halina Lewandowska

Justyna Korasadowicz

Małgorzata Sarniak

Edyta Drożdżewska

 

 

 PRACOWNICY OBSŁUGI

Beata Grzebielucha

Agata Podeszwa

Jolanta Nitecka

Jolanta Mikołajczak

Lidia Żądło

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Joanna Mendelak

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.