Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych
im. St. i Wł. Grabskich

 

Uczniowie Ekonomika odbywający praktykę w ramach projektu ,,Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków FERS, pomiędzy praktykami zwiedzają Włochy.

W sobotę 22 czerwca została zorganizowana wycieczka do wyjątkowego miasta, jedynego w swoim rodzaju- Wenecji. Uczniowie spacerowali urokliwymi uliczkami miasta, napawali się pięknymi widokami w towarzystwie przewodniczki, która uważnie słuchali. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Mostu Rialto, następnie przez plac św. Marka, Bazylikę, Pałac Dożów, Dzwonnicę, Teatro la Fenice i Canal Grande.

Wycieczek organizowanych we Włoszech nie ma końca! W niedzielę 23 czerwca uczniowie przebywający w Reggio Emilia w ramach praktyk zdecydowali się wyruszyć do jednej z czterech stolic mody – Mediolanu. Towarzysząca niepogoda nie wpłynęła na nastrój uczniów, którzy chętnie spacerowali i zwiedzali miasto. Z dworca Milano Centrale, przyjechali metrem pod Katedrę w Mediolanie, a następnie spacerem przez Galerię Wiktora Emanuela II, Teatr La Scala, Zamek Storzów, Park Sempione dorarli do Ardo della Pace.

Przekierowanie na stronę TikTokPrzekierowanie na stronę TikTok