Zespół Szkół
Ekonomiczno - Administracyjnych

im. Stanisława i Władysława Grabskich w Kole

Wyniki konkursów podsumowujących projekt "Tydzień szlakiem transformacji energetycznej regionu”

W ramach projektu "Tydzień szlakiem transformacji energetycznej regionu” 10 maja o godzinie 10.45 odbył się przygotowany przez nas konkurs testowy. Jego celem było sprawdzenie ogólnej wiedzy z zakresu OZE,  a także zdobytej podczas tygodnia ekologicznego (25 - 29.04.22r.). Był to test składający się z 26 pytań rozwiązywanych metodą jednokrotnego wyboru (1 punkt za dobrą odpowiedź). Z zadaniami postanowiło zmierzyć się 33 uczniów z różnych klas. Poniżej uczniowie, którzy uzyskali największą liczbę punktów i znaleźli sie na podium:

I miejsce -  Kacper Grzyb 2TE

II miejsce -  Natalia Woźniak  2TGR

III miejsce -  Natalia Król  3LOp

GRATULACJE!

W tym dniu dostarczone zostały także ostatnie prace na konkurs plastyczny na najlepszy plakat promujący OZE. Dzieła uczniów okazały się być niezwykle ciekawe, a wiele z nich wymagało dużego nakładu pracy oraz wykorzystania różnych technik plastycznych.Zostały one zaprezentowane na Facebooku i stronie szkoły. W wyniku głosowania przeprowadzonego w dniach 16 - 18 maja wyłoniono zwycięzców. Są nimi:

I miejsce - 595 pkt - Julia Olejniczak 3LOp

 plakat3

II miejsce - 338 pkt. -  Maria Kotkowska 2TGR

III miejsce - 166 pkt. -  Julia Jeziorska 3LOp

GRATULACJE!

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursach i informujemy, że rozdanie nagród laureatom będzie miało miejsce podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.

Eco Guardians

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook