Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych
im. St. i Wł. Grabskich

UWAGA – NOWE KSIĄŻKI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ! 

 

Miło nam poinformować, że nasza szkoła została zakwalifikowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej do grupy szkół, które otrzymały wsparcie finansowe dla biblioteki szkolnej w ramach programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” – Priorytet 3

Celem tego programu jest wzmacnianie potencjału i roli bibliotek szkolnych, uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych poprzez zakup nowości wydawniczych pozostających w sferze zainteresowania uczniów. Dzięki temu uczniowie mogą już teraz korzystać z najnowszych propozycji książkowych, oferowanych na rynku wydawniczym.

W ramach  projektu została przeprowadzona w naszej szkole akcja pod hasłem „Młodzież wybiera”, w ramach której uczniowie zaproponowali tytuły i autorów. W związku z tym zakupiliśmy do biblioteki szkolnej ponad 700 woluminów za 15000 zł. Są to książki głównie z zakresu beletrystyki.

Zapraszam

M. Kułakowska 

biblioteka książki 2018Show Gallery

Przekierowanie na stronę TikTokPrzekierowanie na stronę TikTok