Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych
im. St. i Wł. Grabskich

Dziś, 22 kwietnia 2024 r. o godzinie 10:50 rozpoczął się długo wyczekiwany mecz towarzyski między Drużyną Mistrzów 2024 a Drużyną Nauczycieli z Zespołu Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych.

Mecz poprzedzony wielogodzinnymi treningami ze strony Mistrzów. Nauczyciele w tym czasie przygotowywali sprawdziany i co najwyżej obmyślali taktykę pokonania Mistrzów.

Jak tylko wybrzmiał dzwonek, ekipa nauczycieli ze śpiewem na ustach, uzbrojona w balony i transparenty wkroczyła na salę. Oczywiście wszyscy byli ubrani w odlotowe koszulki z hasłem „Nikt nie pokona belfrów z Ekonoma”. Wejście kibiców obudziło trybuny.

Trzeba przyznać, że od pierwszego serwu mecz był pełen emocji. Raz przewagę mieli nauczyciele, raz Mistrzowie. Pierwszy set wygrała Drużyna Nauczycieli 25:22. W drugim secie przewagę osiągnęli Mistrzowie, wygrywając 25:14. Niezbędny był tie-break. I to był prawdziwy horror. Do końca nie było wiadomo kto wygra. Set toczył się punkt za punkt. Raz górą byli Mistrzowie, raz Nauczyciele. Ostatecznie zwyciężyli Mistrzowie, pokonując Nauczycieli 16:14.

Wyrazy uznania dla obu drużyn. Jesteście wielcy! Tylu emocji nie dostarczył chyba jeszcze żaden mecz tegorocznych Mistrzostw Ekonomika w Piłce Siatkowej.

Gratulacje dla kibiców - nauczycieli. W atmosferze dobrej zabawy, przy „odrobinie” hałasu (nawet uczniowie nie daliby rady Was przekrzyczeć) dopingowaliście i bawiliście obie drużyny oraz całą publiczność.

Za rok pora na wygraną Nauczycieli ;)

Katarzyna Krzymińska

Tak to się zaczęło

Przekierowanie na stronę TikTokPrzekierowanie na stronę TikTok